List Ministra Szymona Szynkowskiego vel Sęk do Polonii

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

    Z wielką radością pragnę Państwu przekazać list Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Pana Ministra Szymona Szynkowskiego vel Sęk skierowany do Polonii i Polaków na całym świecie, który mam nadzieję pozwoli odczuć bliskość z Polską i Polakami w kraju oraz pogłębiać wzajemne więzi i polskość na odległość w tym trudnym okresie Świąt Wielkanocnych. Serdecznie proszę o rozpowszechnienie tego listu i jego załączników wśród jak największego grona Polaków żyjących na Syberii, Dalekim Wschodzie i wszędzie tam gdzie mieszkają nasi Rodacy.

   Ze swojej strony pragnę dołączyć się wraz ze wszystkimi pracownikami Konsulatu Generalnego RP w Irkucku do słów Pana Ministra i życzyć Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, wiele radości nie tylko w czasie zbliżających się Świąt ale na każdy dzień, wytrwałości w codziennych zmaganiach, wiary i nadziei na przyszłość.

 

Z najlepszymi życzeniami,

Krzysztof Świderek

Konsul Generalny RP w Irkucku

 

 

 

 

 

Wykaz wybranych projektów i programów edukacyjnych dla Polonii

(do pobrania)

 

 

 

 

Galerie zdjęć
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022


Redakcja strony: dr hab Sergiusz Leończyk, dr Artiom Czernyszew

"Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów".
Skontaktuj się z nami
Kliknij aby przeładować
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Organizacje