Warsztaty metodyczne dla nauczycieli języka polskiego za granicą

 

Szanowni Państwo,

Konsulat Generalny RP w Irkucku uprzejmie informuje, że jest możliwość skorzystania z warsztatów metodycznych dla nauczycieli języka polskiego za granicą. Serdeczna prośba o przekazanie tej informacji nauczycielom i osobom zainteresowanym pogłębianiem swojej wiedzy w tej dziedzinie. Zgłoszenia można składać bezpośrednio do organizatora warsztatów. Szczegóły znajdują się w załącznikach do emaila.

Jednocześnie prosimy Prezesów (lub samych zainteresowanych) o informację do konsulatu o osobach, które zgłosiły się do udziału w warsztatach.

 

Z poważaniem

Jan Demczuk

Konsul

Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Irkucku

664003 Irkuck

ul. Suche Batora 18

+73952 288 010

 

 

Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłam list marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego  z prośbą o pomoc w rekrutacji uczestników do organizowanych przez WM warsztatów metodycznych dla nauczycieli języka polskiego za granicą. Warsztaty będą prowadzone w formie zdalnej. Załączam również proponowany harmonogram szkolenia.  Z uwagi na uwarunkowania techniczne prosilibyśmy kandydatów do uczestnictwa o przesyłanie zgłoszeń do 25 czerwca.

Zdobysław Milewski
Główny Specjalista
Zespół Współpracy Międzynarodowej
tel.: +48 12 61 60 130

 

PISMO REKRUTACJA

OFERTA NAUCZYCIELE

 

 

 

Galerie zdjęć
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022


Redakcja strony: dr hab Sergiusz Leończyk, dr Artiom Czernyszew

"Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów".
Skontaktuj się z nami
Kliknij aby przeładować
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Organizacje