Zakończenie roku szkolnego w Minusińsku

Dobiegł końca rok szkolny w szkole języka polskiego i kultury w Minusińsku.

 

        4 maja odbyła  się ostatnia świąteczna lekcja w sobotniej Szkole języka i kultury polskiej w mieście Minusinsk na południu Kraju Krasnojarskiego. 

Wzięli w niej udział uczniowie, dorośli oraz dzieci w wieku od 5 do 11 lat, którzy byli obecni na zajęciach w 2012/2013 roku szkolnym. 

Dla wielu z nich to był tylko pierwszy rok.

       Nauczyciel Pani Olga Siedych pogratulowała wszystkich obecnych z powodu zakończenia roku szkolnego, zwracając uwagę na aktywność i skuteczność lekcji, w których biorą udział rodzice wraz z dziećmi. Uczniowie wszystkich grup wiekowych dostali «Zaświadczenie», a następnie zaprezentowali, czego się nauczyli.

      Dzieci czytały wiersze w języku polskim, a dorośli śpiewali polskie piosenki.

      Po wspólnej herbacie odbył się mały koncert zespołu wokalnego "Czerwone jagody", który wystąpił z polskimi i rosyjskimi piosenkami.Zdjęcia patrz w galerii

Galerie zdjęć
Projekt jest finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Wspólnota Polska

Redakcja strony: dr hab Sergiusz Leończyk, dr Artiom Czernyszew

"Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów".
Skontaktuj się z nami
Kliknij aby przeładować
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Organizacje