Szanowni Państwo,

W Krakowskich Szkołach Artystycznych już od roku szkolnego 2020/2021 ruszamy z Live Online Learning — rozwiązaniem edukacyjnym dedykowanym Polonii. Dzięki niemu Polacy mieszkający poza granicami kraju będą mogli realizować pełny program wybranych kierunków i w efekcie otrzymać ceniony na rynku pracy dyplom. Live Online Learning jest przeznaczony dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą w tym momencie podjąć nauki w Polsce, chcą jednak rozwijać swoją karierę w dziedzinach takich jak: projektowanie mody, fotografia, projektowanie wnętrz, aktorstwo, czy choreografia.

Słuchacze Live Online Learning zyskują możliwość uczestnictwa w zajęciach w czasie rzeczywistym oraz konsultacji z prowadzącymi stając się pełnoprawnymi uczestnikami społeczności szkolnej. Zajęcia w tym systemie prowadzimy obecnie — część słuchaczy przyjeżdża na konsultacje do szkoły, a część pozostaje online.

Niezależnie od wybranego kierunku, słuchacze mogą przejść do nauki stacjonarnej w Krakowie, w dowolnym momencie edukacji. Dla słuchaczy z innych stref czasowych przygotowany zostanie zapis zajęć, dzięki któremu będą oni mogli poznać materiał w dogodnym dla siebie terminie.
Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia na konkurs Polish Talent Support przedłużyliśmy do 30 czerwca, otwierają laureatom możliwość podjęcia nauki w KSA również w wersji online.

Słuchacze Live Online Learning będą mogli brać udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne takich jak Cracow Fashion Week, Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem czy Indywidualne Wystawy Fotografii.
Zajęcia w trybie dziennym, w języku polskim prowadzone będą na kierunkach:


• projektowanie mody
• fotografia
• projektowanie wnętrz
• aktorstwo
• choreografia


Słuchacze mają także możliwość podjęcia nauki w języku angielskim w programach Fashion College lub School of Creative Photography.

Będziemy zobowiązani za przekazanie tej informacji zaprzyjaźnionym Polakom oraz ośrodkom Polonijnym. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej
stronie: 

Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego: +48 12 656 17 26 lub +48 12 266 21 11.

Z poważaniem,
Yana Tsomko
Krakowskie Szkoły Artystyczne

 

« powrót

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022


Redakcja strony: dr hab Sergiusz Leończyk, dr Artiom Czernyszew

"Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów".
Skontaktuj się z nami
Kliknij aby przeładować
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Organizacje